Menu Zamknij

SUMMER SCHOOL 2023 NA UEW

Miałem przyjemność współprowadzić razem z dr Karoliną Łopacińską zajęcia pt. „International Business Simulation Game” w ramach Summer School na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Podczas naszego jednodniowego kursu, 3 lipca 2023, studenci mieli okazję zaangażować się w proces międzynarodowej ekspansji firmy produkującej panele fotowoltaiczne. Stworzyliśmy wirtualną przestrzeń, w której uczestnicy mogli zaprojektować ten proces, podejmując decyzje dotyczące zdobycia znaczącego udziału w wybranych rynkach, budowy najlepszego możliwego wizerunku i silnej świadomości marki, a także osiągnięcia przewagi konkurencyjnej nad innymi firmami prowadzonymi przez konkurentów.

Naszym celem było nie tylko przekazanie wiedzy, ale również stworzenie interaktywnej platformy do nauki w wirtualnej rzeczywistości. Nasze zajęcia pozwoliły naszym zagranicznym studentom zidentyfikować i ocenić różne determinanty środowiska biznesowego, tak aby mogli podejmować najlepsze możliwe decyzje dla rozwoju firmy.

Był to inspirujący dzień pełen angażujących dyskusji i cennych lekcji. Dziękuję dr Karolinie Łopacińskiej za jej wkład i współpracę oraz wszystkim studentom za ich zaangażowanie i entuzjazm. Cieszę się na kolejne możliwości prowadzenia tak owocnych zajęć!

Zdjęcia pochodzą z zasobów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu 

ZAPRASZAM DO OGLĄDNIĘCIA RELACJI WIDEO Z TEGOROCZNEJ EDYCJI!

Skip to content