Menu Zamknij

KONSULTACJE I WIZYTA STUDYJNA W MINISTERSTWIE KLIMATU I ŚRODOWISKA RP

Z niezmierną radością pragnę podzielić się wiadomością, że 14 czerwca 2023 miałem zaszczyt prezentować i konsultować wyniki mojego doktoranckiego projektu badawczego w Departamencie Elektromobilności i Gospodarki Wodorowej w Ministerstwie Klimatu i Środowiska RP. Ta wyjątkowa okazja ukazała się dzięki możliwościom, jakie niesie ze sobą aktywne angażowanie się w rozwój nauki i otwartej komunikacji z instytucjami, które wspierają innowacyjne podejścia.

Mój projekt badawczy dotyczy kalifornijskich polityk i strategii na rzecz rozwoju rynku pojazdów typu FCEV. W czasie prezentacji miałem okazję przedstawić nie tylko rezultaty swojej pracy, ale także dyskutować o przyszłości gospodarki wodorowej, zarówno w kontekście globalnym, jak i krajowym, ze szczególnym uwzględnieniem instrumentów zielonej polityki przemysłowej na rzecz rozwoju infrastruktury do tankownia pojazdów typu FCEV. Spotkanie z zespołem Departamentu było inspirującym doświadczeniem, dającym możliwość wymiany myśli i pomysłów na temat możliwości, jakie otwiera przed nami gospodarka wodorowa.

Chciałbym podziękować Dyrektorowi Szymonowi Bylińskiemu oraz całemu zespołowi Departamentu Elektromobilności i Gospodarki Wodorowej za owocne i inspirujące spotkanie. Wierzę, że przyniesie ono realne korzyści dla naszych przyszłych działań i współpracy. Już nie mogę się doczekać możliwości prezentowania kolejnych osiągnięć mojego projektu. Jeszcze raz dziękuję za tę niepowtarzalną możliwość i z niecierpliwością czekam na dalszą współpracę!1

Skip to content