Menu Zamknij

DOŁĄCZENIE DO SIECI EKSPERTÓW KOMISJI EUROPEJSKIEJ TEAM EUROPE POLSKA

Jestem niezwykle zaszczycony możliwością dołączenia do Sieci Ekspertów Team Europe Polska, która jest jedną z trzech, obok Punktów Informacji Europejskiej oraz Centrów Dokumentacji Europejskiej, sieci informacyjnych działających pod szyldem Europe Direct i koordynowanych przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. W Team Europe będę zajmował się polityką i strategiami Unii Europejskiej na rzecz transformacji energetycznej i zrównoważonego rozwoju sektora energetycznego i transportu, szczególnie w kontekście powszechnego wykorzystania technologii wodorowych i ogniw paliwowych.

To dla mnie, jako doktoranta i młodego naukowca na bardzo wczesnym etapie rozwoju zawodowego w obszarze naukowo-badawczym, wyjątkowe wyróżnienie i jednocześnie osobiste zobowiązanie do jeszcze bardziej wytężonej pracy w obszarze upowszechniania wiedzy na temat działań UE na rzecz osiągnięcia neutralności klimatycznej.

Mam głęboką nadzieję, że ze względu na moją pracę na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, jeszcze mocniej zacieśnię współpracę z Przedstawicielstwem Regionalnym Komisji Europejskiej realizując kolejne wspólne projekty. Jestem jednocześnie otwarty na współpracę z instytucjami i organizacjami spoza Dolnego Śląska do czego serdecznie zapraszam!

Polecam także zapoznać się z pełną treścią broszury informacyjnej udostępnionej w ostatnim czasie przez Komisja Europejska w Polsce

Skip to content